Darmowa dostawa od 290 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płyny czyszczące i odkamieniające do ekspresu

( ilość produktów: 4 )

Czysty i bezawaryjny ekspres do kawy to marzenie niejednego smakosza małej czarnej. Świadomi tego, wyposażyliśmy asortyment w płyny do czyszczenia ekspresu od renomowanych marek, takich jak Bosch, DeLonghi i Nivona, czyli polecane, wysoko oceniane środki do pielęgnacji ekspresu. Płyny do czyszczenia ekspresu z naszego sklepu internetowego są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju urządzenia, w tym automatycznego oraz kolbowego. Wiele z nich wystarczy użyć raz na 3 miesiące, by pozostałości tłuszczu, kamienia i kawy zniknęły z urządzenia. 

Płyny do czyszczenia ekspresu do kawy

Ekspresy do kawy składają się z delikatnych elementów i przewodów, które ulegają uszkodzeniu przez kamień, pozostały osad i zabrudzenia. Możesz jednak uchronić urządzenie przed awariami, jeśli regularnie zadbasz o jego konserwację. Płyny do czyszczenia ekspresu do kawy wydłużają jego żywotność, ale i poprawiają smak kawy. Odkamieniacze do ekspresu składają się ze skoncentrowanych substancji czyszczących, całkowicie bezpiecznych dla urządzenia. To środki dedykowane do ekspresów, które w przeciwieństwie do octu czy kwasku nie uszkadzają jego elementów składowych. Odkamieniacze do ekspresu perfekcyjnie wypłukują tłuszcz i resztki kawy nawet z newralgicznych zakamarków.

Sprawdzone płyny do odkamieniania ekspresu 

W naszej ofercie znajdziesz też płyny do czyszczenia spieniaczy, które usuwają pozostałości po mleku. Skutecznie eliminują laktozę zaschniętą na ściankach urządzenia, co udrażnia ekspres. Dzięki temu kawa zawsze smakuje świeżo, a żaden element nie jest narażony na awarię spowodowaną zaschniętymi resztkami nabiału. Płyn do czyszczenia spieniaczy z powodzeniem posłuży Ci przez co najmniej kilka miesięcy, ponieważ do jednego czyszczenia wystarczy 100ml środka rozcieńczonego w 1l wody. Jednym z najpopularniejszych produktów jest też odkamieniacz dedykowany ekspresom Bosch i Siemens. 500ml butelka wystarczy na długi czas, podobnie jak w przypadku płynu do czyszczenia spieniacza, wystarczy rozcieńczyć 100ml środka na 1l wody.  Flagowy produkt w naszej ofercie to płyny do odkamieniania ekspresu DeLonghi przeznaczone do urządzeń automatycznych i kolbowych. Ich fenomen tkwi w tym, że są w 100% przyjazne dla środowiska, powstały tylko z produktów roślinnych, które nie są szkodliwe dla planety. Poza tym, nie są inwazyjne dla organizmu, jak chemiczne środki, to zatem ekologiczny i bezpieczny produkt. 

coffee-mat.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel